Alyans Modelleri

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Alyanslar günümüzde şıklığı ve göz kamaştırıcılığı ile karşımızda!Gümüş alyanslar genelde kararma yaptığı için pek tercih edilemez ama buradaki gümüş alyanslar özel rodyum ve paladyum metalleriyle kaplanmıştır ve kararma gibi bir sorunu yoktur.Mutluluğa adım atmamızdaki bu değerli yüzüklerle sizde farklı ve göz kamaştırıcı olun Son zamanlarda beyaz altın alyans modelleri oldukça revaçta. Öyleki bu gidişle klasikleşmiş altın alyans modellerini geride bırakacak gibi. Her zevke hitap edecek modelleri içinde barındıran beyaz altın alyanslar içinde sizde kendinize uygun alyansı bulacaksınız. Eğer sarı altından bıktım beyaz altın alyans istiyorum ama model olarak düz , sade bir alyans var hayalimde diyorsanız. Bombeli ince , beyaz altın alyans modelleri tam da parmağınıza göre. Alyansta gösterişten yana bir tercihiniz varsa eğer; zincirli , taşlı , örgülü beyaz altın alyans modellerini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Herkesin hayalidir mutlu bir yuva kurmak. Huzur dolu bir yuvaya sahip olmak. Mutluluğunuzu simgeleyen yüzüklerde sizi adım adım yaklaştırdığının habercisidir aslında.Evliliğe adım atanların en çok özendikleri konulardan biri ise hiç şüphesiz ki alyanslardır. Sizin için seçmiş olduğum alyans modellerini umarım beğenir ve fikir edinirsiniz.

alyans-modelleri4.jpgalyans-modelleri.jpgalyans-modelleri15.pngalyans-modelleri10.jpgalyans-modelleri12.jpgalyans-modelleri3.jpgalyans-modelleri14.jpgalyans-modelleri8.jpgalyans-modelleri5.pngalyans-modelleri6.jpgalyans-modelleri5.jpgalyans-modelleri13.jpgalyans-modelleri9.jpgalyans-modelleri2.jpgalyans-modelleri11.jpgalyans-modelleri7.jpg

Alyans her çiftin hayatında bir kereliğine parmağına takmak istediği ve bir daha çıkarmayı bile düşünmediği alyanslar… Birbirlerini seven insanların bir ömür boyu onları bir araya bağlayan kendisi ufak ama anlamı büyük olan alyanslar. Kadınların en büyük tutkusu alyanslar. Alyans kadın ve erkek arasında ki sonsuz sevginin, sonsuz mutluluğun, sonsuz beraberliğin ve sonsuz bağlılığın simgesi olarak yüz yıllar boyunca devam edecek olan bir gelenek. Yüzüğün yuvarlak olması hiç bitmeyen sevgi ve aşkın devamlılığını temsil etmektedir. Klasik bombeli alyanslar pek tercih edilmiyor. Bu alyanslar yerlerini yeni modellere devrettiler. İşlemeli, taşlı, el yapımı, zincirli ,isimli ,halay motifli , örgülü ve daha binlerce alyans çiftler tarafından alınmayı bekliyor. 


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
10
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
877877

Kimler Online

50 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net