Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Banyomuz evin en sık  kullanılan alanlarından dır. Bunun için yapacağınız masraf size mutlaka geri dönecektir. Banyonuzun alanını genişletebilir, dekorasyonunu yeniden yapabilir, çok pahalı olmayan banyo aksesuarları ve pratik dekorasyon fikirleriyle banyonuzu tamamen güzelleştirebilirsiniz.

Banyo Dekorasyon

 

Mobilyalarınıza banyonuzda yeniden oluşturabilirsin. Eski bir çalışma veya yemek masasını banyonuzda lavabo altına dolap olarak kullanabilirsiniz. Işıltılı aynalar ve aksesuarlarla banyonuza şık bir görüntü verebilirsiniz.

Banyonuzda ki eski dolabınızı eskitme tekniğini kullanarak vintage havası katabilirsiniz.

banyo-dekorasyon6.jpgbanyo-dekorasyon17.jpgbanyo-dekorasyon16.jpgbanyo-dekorasyon10.jpgbanyo-dekorasyon19.jpgbanyo-dekorasyon11.jpgbanyo-dekorasyon9.jpgbanyo-dekorasyon15.jpgbanyo-dekorasyon20.jpgbanyo-dekorasyon21.jpgbanyo-dekorasyon7.jpgbanyo-dekorasyon3.jpgbanyo-dekorasyon26.jpgbanyo-dekorasyon.jpgbanyo-dekorasyon12.jpgbanyo-dekorasyon27.jpgbanyo-dekorasyon24.jpgbanyo-dekorasyon8.jpgbanyo-dekorasyon4.jpgbanyo-dekorasyon22.jpgbanyo-dekorasyon13.jpgbanyo-dekorasyon18.jpgbanyo-dekorasyon12.pngbanyo-dekorasyon25.jpgbanyo-dekorasyon5.jpgbanyo-dekorasyon23.jpgbanyo-dekorasyon2.jpgbanyo-dekorasyon14.jpg