Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Çanta, bayanlar için hem önemli ve çok fazla kullanılan bir aksesuar hem de gereçtir. Bir bayan yanında çantası olmadan evden çıkmaz iken günümüzde milyonlarca bayanın birden çok çantası olduğunu ve çantalara büyük bir merak duyduğunu söyleyebiliriz. Çantaları daha çekici ve cezbedici kılan ise kuşkusuz ki her ortamda farklı çantalar, her kombin ile uyumlu çantalar kullanma isteğidir. Bizde bu yazımızda ülkemizin ve dünyanın en ünlü markaları arasında yer alan Zara markasının 2015 yılı için hazırladığı birbirinden güzel çanta modellerini sizlere tanıtacak ve fiyatları hakkında bilgiler sunacağız.

2015 Çanta koleksiyonu ile moda dünyasına renk katan Zara markasının ilk olarak özel gün ve geceler için hazırlamış oldukları çantalara göz atalım. Birbirinden renkli, dikkat çekici çantaların yer aldığı koleksiyonda abiye çantaları olarak tanılan çantaların oldukça parlak taşlardan hazırlandığını görüyoruz. 2015 yılında kabanlardan, pantolonlara, çizmelerden kazaklara pek çok kıyafet ve aksesuarlar taşlar kullanılacak iken Zara tasarımcıları da bu parlak taşlara küçük ancak dikkat çekici abiye çantalarında yer vermiş görünüyor. Yeni sezonda bayanların vazgeçilmez parçaları arasında yer almaya devam edecek olan çantalar tam anlamıyla bir renk yelpazesi şeklinde koleksiyonlarda karşımıza çıkıyor.

bayan-canta11.jpgbayan-canta4.jpgbayan-canta19.jpgbayan-canta20.jpgbayan-canta9.jpgbayan-canta2.jpgbayan-canta21.pngbayan-canta16.jpgbayan-canta6.jpgbayan-canta18.jpgbayan-canta15.jpgbayan-canta8.jpgbayan-canta5.jpgbayan-canta17.jpgbayan-canta13.jpgbayan-canta.jpgbayan-canta22.jpgbayan-canta3.jpgbayan-canta10.jpgbayan-canta12.jpgbayan-canta14.jpgbayan-canta7.jpg

En yeni Matmazel çanta modelleri bu sezon her bayanın zevkine göre hazırlanan parçalarla şekillenirken birbirinden iddialı ve trend çanta modelleri bu sezon bir çok renk ve desende vitrinlerde yerlerini aldılar. Matmazel yeni sezon çanta modellerini sizler için hazırladığımız yazımızda ve görsellerimizde sezonun trendlerini de yaşamanız mümkün olacaktır. Matmazel kendine has stili ve benzersiz tasarımlarıyla karşımıza çıkarkne geniş yelpazede tüm bayanlar kendilerine uygun bir parçayı rahatlıkla bulacaklardır. Yılın gözde modelleri ile 2015 Matmazel çanta modelleri içinde yer alırken sizlerinde alışverişe görsellerimizi incelemeden çıkmamanızı tavsiye ederiz.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495881

Kimler Online

48 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi