Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bayan çanta modelleri, çalışan bayanlar kadar spor giyinmeyi seven genç kızlar için de pek çok alternatife sahip. Çapraz askılı veya yandan askılı şekilde kullanılabilen, kapaklı, kilitli ve fermuarlı küçük çantalar bu sene oldukça popüler. Hem kullanışlı hem de her renkte var olması sebebi ile kombinlenebilir oluşundan dolayı da çok işlevsel olan küçük çantaların gece için uygun olan işlemeli abiye modelleri de mevcut.

Clutch çanta sevenler için bu sene üzeri taşlarla ve payetlerle süslü çok sayıda kadife, nubuk, deri ve saten kaplı çantalar sunuluyor. Turkuaz, mavi, yeşil, kırmızı ve sarı gibi sezon renklerinin yanı sıra siyah ve krem tonları da yine çantalarda görülen ana renkler.

canta-modelleri16.jpgcanta-modelleri18.jpgcanta-modelleri30.jpgcanta-modelleri26.jpgcanta-modelleri29.pngcanta-modelleri15.jpgcanta-modelleri17.jpgcanta-modelleri2.jpgcanta-modelleri6.jpgcanta-modelleri8.jpgcanta-modelleri22.jpgcanta-modelleri9.jpgcanta-modelleri25.jpgcanta-modelleri3.jpgcanta-modelleri4.jpgcanta-modelleri.jpgcanta-modelleri11.jpgcanta-modelleri20.jpgcanta-modelleri5.jpgcanta-modelleri23.jpgcanta-modelleri21.jpgcanta-modelleri19.jpgcanta-modelleri7.jpgcanta-modelleri27.jpgcanta-modelleri24.jpgcanta-modelleri10.jpgcanta-modelleri14.jpgcanta-modelleri13.jpgcanta-modelleri12.jpgcanta-modelleri28.jpg