Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Casper, 1991 yılında, üniversiteden yeni mezun 3 bilgisayar mühendisi genç tarafından kuruldu. Casper bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip.Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor.

 

Yılda 1 milyon bilgisayar üretimi kapasitesi

Casper üretim tesisi, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim tesislerinden biri olma özelliğini taşıyor. Yılda 1 milyon bilgisayar üretimi kapasitesine sahip üretim tesisi, 2 adet 42 metrelik online, 2 adet offline olmak üzere 4 adet üretim bandı, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan ve kalite kontrol testlerinde kullanılan 96’şar metre uzunluğunda iki “ısı testi hattı”, katlar arası bant sistemi, ürün kalite testlerinin yapıldığı soğuk oda bulundurma gibi özellikleriyle bilgisayar kalitesini en üst noktaya taşıyor.

casper-laptop4.jpgcasper-laptop10.jpgcasper-laptop24.jpgcasper-laptop22.jpgcasper-laptop7.pngcasper-laptop8.jpgcasper-laptop21.jpgcasper-laptop26.pngcasper-laptop.jpgcasper-laptop3.jpgcasper-laptop11.jpgcasper-laptop25.jpgcasper-laptop12.jpgcasper-laptop15.jpgcasper-laptop9.jpgcasper-laptop27.jpgcasper-laptop19.jpgcasper-laptop2.jpgcasper-laptop13.jpgcasper-laptop18.jpgcasper-laptop17.jpgcasper-laptop16.jpgcasper-laptop6.jpgcasper-laptop20.jpgcasper-laptop5.pngcasper-laptop23.jpgcasper-laptop14.jpg