Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Artık evinizde bir kişi daha var. Buna alışmak mutlaka zaman alacak. Tabiki onun da bu hayata alışması için zaman gerekli. Bebeklerimiz için ilk etapta bulunacakları yerin hijyenik, havalı, sağlıklı olması çok önemli. O yüzden bebeklerimizin kullanacağı battaniyeden tutun da yatacağa yatağa kadar her şeyin büyük önemi var. Çünkü onlar bizim gibi değil, çok hassaslar ve bu dünyaya alışma dönemindeler.

Eğer bir bebek odası hazırlayacaksanız birçok konulara önem vermelisiniz. Çocuğun cinsiyetine göre oda süsleme hepimizin bildiği bir şeydir ama sanırım artık bu demode düşünceden kurtulma zamanı geldi. Bebek odası konusunda farklı renklerin varlığını unutmamak gerek. Bebek odası yaparken ilkönce hangi renk duvar istediğinize karar verin. Hayatımızın en değerli varlıklarına sitemizde oldukça fazla yer veriyoruz.İnsan kendisi yemiyor çocuğuna yediriyor.Kendi giymiyor çocuğunu giydiriyor.Bu yüzden salonunu yada mutfağını düzenlemiyor çocuğunun odasını yeniliyor.

cocuk-odasi-dekorasyonlari6.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari9.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari.pngcocuk-odasi-dekorasyonlari5.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari8.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari14.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari7.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari11.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari3.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari12.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari10.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari13.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari4.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari15.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari2.jpgcocuk-odasi-dekorasyonlari16.jpg

Bu noktadan yola çıkarak sizlere 36 adet çocuk odası dekorasyonu resimleri paylaşıyor.Size ilham kaynağı olması açısından yararlı olacağı inancındayım. Çocuk odası dekorasyonu esasında oldukça mühim bir temel üzerine düşünülen işlem diyebiliriz. Ülkemiz standartları içerisin de genç odaları evrensel olarak arabalar ve kitaplıklar ile süslenmektedir, şayet ki siz bunlardan çeşitli bir şey düşünüyorsanız bu işlemi size kısaca anlatalım ve sizler de dekorasyoncunuza ona yönelik anlatabilirsiniz. 


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
497458

Kimler Online

51 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi