Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Rahat ve huzur aradığımız şu yaşamımızda sizleri biraz gülümsetebilmek için komik bir sayfa hazırladık. Bu sayfamızda gülümseten kısa sözler bulacaksınız. Bu komik sözler yüzünüzü bir nebze gülümsetebilirse çok mutlu oluruz. Bu sayfada yer alan gülümseten sözleri sevdiğiniz insanlara kısa mesajla yollayarak onların da gülümsemelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu komik gülümseten yeni sözleri twitter, instagram ve facebook ta da paylaşabilirsiniz. Bu sayfaya ya da sitemizin diğer sayfalarına siz de güzel sözler ya da komik sözler yollayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz ve sayfaları ile ilgili öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Görüşlerinizi bizimle paylaşmak ya da söz eklemek için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Dün eski dostlarla karşılaştık. eski günlerden konuştuk. sonra toplu bi resim çekinelim dedik ama sen yoktun biz de topsuz çektirdik. Madem geldin dünyaya otur çalış kimyaya madem geldin okula bol bol küfret hocaya. Aşk çocukta tatlı bir rüya, gençlikte güzel bir serserilik, orta yaşta yasal evlilik, yaşlılıkta gevezelik, ihtiyarlıkya kapazeliktir. Hakimle, hakem arasındaki fark nedir biri içeri, diğeri dışarı atar. Ak akçe bizim kasımpaşadakí kara hatçe. Gönlünde bana yer yoksa güzelim, benim için farketmez, ayaktada giderim. Erkek dediğin nedir ki. girdin mi koluna yakışacak, vurdun mu duvara yapışacak. Özel eşyalarımın karıştırılmasına sinir oluyorum. Ben sizin qünlüğünüzü bulsam okur muyum? Okurum ama konumuz bu değil.

cok-komik-sozler9.jpgcok-komik-sozler14.jpgcok-komik-sozler6.jpgcok-komik-sozler.jpgcok-komik-sozler7.jpgcok-komik-sozler3.jpgcok-komik-sozler18.jpgcok-komik-sozler5.jpgcok-komik-sozler10.jpgcok-komik-sozler11.jpgcok-komik-sozler25.jpgcok-komik-sozler20.jpgcok-komik-sozler19.jpgcok-komik-sozler2.jpgcok-komik-sozler24.jpgcok-komik-sozler8.jpgcok-komik-sozler15.jpgcok-komik-sozler23.jpgcok-komik-sozler21.jpgcok-komik-sozler22.jpgcok-komik-sozler4.jpgcok-komik-sozler16.jpgcok-komik-sozler17.jpgcok-komik-sozler12.jpgcok-komik-sozler13.jpg

5. sınıftayım babam teşekkür getir bilgisayarını yenileyeceğim dedi, ben de getirdim, geldi f5’ e basıp gitti. O gün bu gündür başarıya küsüm. Otobüs tıklım tıklım şoför bile ayakta gidiyor, teyze de pis pis bana bakıyor. Lan ayaktayım zaten, ne yapayım öleyim mi teyze ya. Bugün çok güzel bi kız yanıma gelip masamdaki sandalyeyi göstererek tebessümle boş mu dedi. Heyecanlandım ee evet dedim. Sonra sandalyeyi alıp gitti.. Hakimlik sınavını kazanamayıp ağlayan arkadaşıma ”daha gözyaşlarına bile hakim olamıyorsun” dedim. artık arkadaş değiliz. Hastanede filmimi çektiler, doktora “hangi kanalda oynayacak ?” diye sordum. Oksijen tüpüyle kovaladı :( Adam sümer dili ve edebiyatı okumuş,devlet bana kadro açmıyo diyo, lan oğlum o devletin 4000 önce yıkıldığını sana kimse söylemedi mi? Bu elit misafir çocuklarını hiç sevmiyorum, gelmiş satranç oynayalım diyor, ulan gel bilgisayara otur döve döve kaldırayım. Döngüyü ne bozuyorsun. -Anne hangi takımı tutuyorsun? +Nevresim takımını, sen de bi ucundan tut katlayalım şunu. Madem ışık sesten daha hızlı, nasıl oluyor da öndeki aracın şoförü yeşil yandığını arkadaki arabanın korna sesinden sonra görüyor.:) Türk erkeğine manitan var mı demişler var dersem olası ihtimallerden mahrum kalırım yok dersem de elimdekinden olurum demiş. Zengin olunca ben de kahvaltıya inicem. Şu an ev tek katlı olduğu için kahvaltıya düz yürüyorum.

 

 


Statistics

Kullanıcılar
1
Makaleler
237
Makale Görünüm Sayısı
1393213

Kimler Online

43 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi