Dekoratif Aksesuarlar

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Her ne kadar kış aylarında olsak da zaman çabuk geçiyor. Yazın nasıl geldiğini anlamıyoruz. Kışın dondurucu soğuktan yazın da aşırı sıcak havadan yakınıyoruz. Hem kışın, hem de yazın tadına varabilmek lazım. Özellikle yazın cıvıl cıvıllığı, renkliliği ve enerjisi mutlu olmak için güzel bir neden. Bu renkliliği evinizde yaşamak istiyorsanız bu sayfadaki fikirlerden yararlanabilirsiniz. İlla bu markalardan alacaksınız diye bir kaide yok.

Burada amaç sizlere yeni tasarımlar sunarak fikir edinmenizi sağlamak. Bu sayede yaratıcı bakış açınızı da geliştirmek elinizde. Siz de yazlık dekoratif aksesuarlarla evinizde güzel ortamlar oluşturabilirsiniz. Salon ve oturma odası için düşündüğümüz bu aksesuarlar  modern tarz ile  görselliği sizler için  birleştirdik.  salon ve oturma odası dekore etmek aksesuarlarla önem kazanmaktadır.  Bilmeniz gerekir ki, zıt renkler  iyi bir kontras oluşturabilirsiniz.  Sehpa üzerine, konsol ve masa üzerine yerleştirebileceğiniz aksesuarlar, hemen fark edilecektir. Sizlere bir önceki yazıda , Dekorasyon ve ev aksesuarları hakkında bilgi verdik.

dekoratif-aksesuarlar10.jpgdekoratif-aksesuarlar.jpgdekoratif-aksesuarlar3.jpgdekoratif-aksesuarlar5.jpgdekoratif-aksesuarlar15.jpgdekoratif-aksesuarlar11.jpgdekoratif-aksesuarlar8.jpegdekoratif-aksesuarlar9.jpgdekoratif-aksesuarlar16.jpegdekoratif-aksesuarlar12.jpgdekoratif-aksesuarlar7.jpgdekoratif-aksesuarlar2.jpgdekoratif-aksesuarlar4.jpgdekoratif-aksesuarlar6.jpgdekoratif-aksesuarlar13.jpgdekoratif-aksesuarlar14.jpg

Tasarım açısından bir evi  güzelleştirmenin en kolay ve şık yollarından biri olan dekoratif aksesuarlar, 2015 yılında da ev hanımları arasında revaçta olan ürünlerin başında geliyor. Özellikle salon, yatak odası ve mutfak için tasarlanan dekoratif ve birbirinden şık objelere yakından ilgi gösteren ev hanımları, 2015 yılında olduğu gibi 2015 yılında da birbirinden ilginç ve estetik tasarımlara sahip dekoratif objeler ile karşılaşıyor.


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
10
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
877930

Kimler Online

37 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net