Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekoratif Raf Modelleri ve çeşitlerini bu sayfamızda inceleye bilirsiniz. Evlerimizin duvarlarını süsleyen ve eşyalarımızın büyük bir bölümünün düzenli durmasını sağlayan aksesuarlardan en önemlileri raflardır. Son dönemlerde dekoratif bir şekilde dizayn edilen dekoratif raf modellerini istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Hemen hemen bütün odalarınızın duvarlarına uygulayabileceğiniz dekoratif raf modellerini kendi zevkinize göre tasarlayabilir ve yerleştirebilirsiniz.

 

Dekoratif raf modelleri arasında birbirinden güzel ve şık tasarımları bulabilirsiniz. Hazır olarak satın alabileceğiniz gibi, kendiniz de kolaylıkla yapabilir ve monte edebilirsiniz. Dekoratif raf modelleri hem görünüşündeki estetiklik açısından hem de biblolarınızı, çerçevelerinizi veya kitaplarınızı koyabileceğiniz kullanışlı modellerdir. Fonksiyonel olması özellikle ev hanımlarının dekoratif raf modellerine yoğun ilgi göstermesini sağlıyor.

dekoratif-raf8.jpgdekoratif-raf17.jpgdekoratif-raf5.jpgdekoratif-raf10.jpgdekoratif-raf4.jpgdekoratif-raf3.jpgdekoratif-raf15.jpgdekoratif-raf11.jpgdekoratif-raf9.jpgdekoratif-raf12.jpgdekoratif-raf13.jpgdekoratif-raf.jpgdekoratif-raf6.jpgdekoratif-raf16.jpgdekoratif-raf7.jpgdekoratif-raf14.jpgdekoratif-raf2.jpg

Evlerinizde odaların dışında banyolarda ve hatta mutfaklarda bile kullanabileceğiniz dekoratif raf modelleri düzenli bir görüntü yaratmaya da yol açıyor. Duvarlardaki raf modası yeni tasarımcıların fikirleri ile hayatlarımıza renk katmaya devam ediyor. Dekoratif, gerekli ve birçok eşyayı saklamaya yarayan raflara bir de çılgın tasarımcıların eli değince evimiz farklı bir havaya bürünüyor.