Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Her evin vazgeçilmezlerindendir duvar kağıtları farklı,renkleri,desenleri,tarzları vardır bunlar evin enerjisini yansıtır.Evlerimize farklı dokunuşlar da bulunmak için evimizde çok kullandığımız bölümleri duvar kağıtlarıyla kaplayabiliriz. Siyah ve beyaz rengi birbirine yakıştıran, bu renkleri dekorasyon tasarımlarında görmek isteyenler için, birbirinden önemli tasarımlar ile oluşturulan gerçekten harika duvar kağıdı modellerini sizler için bir araya getirdik dostlarım. Farklı yapıları ile dekorasyonlarınıza çok şık görünümler kazandırabilecek bu duvar kağıdı modellerini sizlerde değerlendirmeli ve benzer tasarımları dekorasyonlarınıza yansıtmalısınız. Duvar kağıdınıza uygun olarak kullanacağınız ayna ve apliklerle banyonuzun şıklığına şıklık katabilirsiniz.

En çok zaman geçirilen alanlardan biri olan mutfaklar kendilerine özel ve şık bir alan sahibi olmak isterler, Bunun içinde mutfak duvar kağıtları modelleri ile bu isteklerini yerine getirebilirsiniz :). Unutmayın, duvar kağıtları en çok yakışan yerlerden birisidir mutfaklar. Eğer sizde vaktinizi en fazla mutfaklarda geçirenlerdenseniz, monoton ve sade görüntülerden sıkılmışşsınız demektir.

duvar-kagitlari.jpgduvar-kagitlari11.jpgduvar-kagitlari24.jpgduvar-kagitlari4.jpgduvar-kagitlari7.jpgduvar-kagitlari23.jpgduvar-kagitlari10.jpgduvar-kagitlari6.jpgduvar-kagitlari25.jpgduvar-kagitlari18.jpgduvar-kagitlari14.jpgduvar-kagitlari12.jpgduvar-kagitlari8.jpgduvar-kagitlari15.jpgduvar-kagitlari27.jpgduvar-kagitlari22.jpgduvar-kagitlari20.jpgduvar-kagitlari9.jpgduvar-kagitlari19.jpgduvar-kagitlari5.jpgduvar-kagitlari16.jpgduvar-kagitlari17.jpgduvar-kagitlari13.jpgduvar-kagitlari3.jpgduvar-kagitlari21.Jpegduvar-kagitlari26.jpgduvar-kagitlari2.jpg

Öncelikle mutfaklarımızın renk, dolap ve beyaz eşyalarını gözden geçirerek en uygun duvar kağıdı modellerini bulabileceğiniz listemize göz atmalısınız. Bu sayede hem ferah hemde çok kaliteli bir görsel sölene sahip olacaksınız. Özellikle, küçük ve büyük tipli mutfaklarda gerçekten farklı ve göz alıcı duvar kağıtları işinizi görecektir.


Yorumlar   

0 #1 Hande 24-02-2015 00:37
görselleri bulunan duvar kagıtlarını nereden bulabiliriz.
Özellikle renkli boyuna çizgi olanı tşk
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495862

Kimler Online

30 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi