Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Evinizin boş kalan duvarlarına ve size hep soğuk gelen duvarlarınıza akrilik ayna ve kumaş karışımı olan Red Reflection Ayna Duvar Sticker ile ışıltılı bir görünüm getirme sırası sizde. Dekoratif ayna modellerimizin diğer aynalardan farklılıkları şu şekildedir. Öncelikle cam aynalar gibi kırılgan yapıda olmadıklarından güvenlidirler.

duvar-sticker-ayna4.jpgduvar-sticker-ayna.jpgduvar-sticker-ayna3.jpegduvar-sticker-ayna12.jpgduvar-sticker-ayna5.jpgduvar-sticker-ayna11.jpgduvar-sticker-ayna2.jpgduvar-sticker-ayna10.jpgduvar-sticker-ayna7.jpgduvar-sticker-ayna9.jpgduvar-sticker-ayna8.jpegduvar-sticker-ayna6.jpgduvar-sticker-ayna13.jpgduvar-sticker-ayna14.jpeg

Cam aynaları çok ince formalarda kesim yapamayacağınızdan veya korunması zor olacağından fonksiyonel değillerdir. Cam aynalar gibi çatlama veya zamanla sır atması gibi şeyler söz konusu değildir.

Kalp, aynalar ve kırmızı ve beyaz. Çok şirin olmuş.Aynalarımız dekoratif amaçlı kullanım içindir, esnek yapıları sebebiyle uzaktan bakıldığında yada düz olmayan zeminlerde uygulandıklarında, özellikle büyük parça aynalarda görüntüde iç ve dış bükey görüntü kusurları olabilir.