Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Beğendiğiniz  gelinlik modelini gittiğiniz bir moda evi aynısını dikebilir ve sizlerin hayallerini gerçekleştirebilir. Her kadının gelinlik konusunda çok umutları istekleri vardır. Aylar öncesinden öncesinden aklında nasıl bir gelinlik istediğinin planını  yapmış olmaktadır.

Durumu bu şekilde olanların seçimleri çok kolay olurken kararsız olan kişilerin seçimleri çok zor olacaktır. Hayatınız boyunca belkide bir kere giyeceğiniz için çok özel bir gelinlik modelleri ile gününüzü çok iyi geçirmeniz gerekmektedir.

ferace-gelinlik21.jpgferace-gelinlik9.jpgferace-gelinlik7.jpgferace-gelinlik10.jpgferace-gelinlik20.jpgferace-gelinlik3.jpgferace-gelinlik8.pngferace-gelinlik15.jpgferace-gelinlik.jpgferace-gelinlik14.jpgferace-gelinlik16.jpgferace-gelinlik4.jpgferace-gelinlik6.jpgferace-gelinlik11.jpgferace-gelinlik19.jpgferace-gelinlik17.jpgferace-gelinlik2.jpgferace-gelinlik22.jpgferace-gelinlik12.jpgferace-gelinlik5.jpgferace-gelinlik18.jpgferace-gelinlik13.jpg

Tesettürlü bayanların, hem rahat hem de şık olmak için tercih ettikleri abiye ferace modelleri  her geçen gün daha fazla bayan tarafından kullanılıyor. Bu göz kamaştıran tesettür modasını sunan firmalardan biri de Begüm. Sizleri Begüm 2015 Abiye Ferace Modelleri ile baş başa bırakıyoruz.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495941

Kimler Online

24 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi