Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bize merhaba demeye hazırlanan yeni zaman, tesettür elbise hedef tasarımcılarını hem de hızlandırıp kesilmemiş ağızotu içine soktu. Tesettür giyimin vazgeçilmezden olan ferace modellerine ağırlık veriyorlar.2015 ferace modellerine tespit verirken kumaşın seçimini kompartıman huzurunda bulunduruyorlar. Feracenin tesettürlü bayanların tercihi olmasının baş nedeni gizli kullanımıli günlük iken giyilebilmesidir.  

Bununla beraber ferace tesettürlü bayanları referans odağı haline hem getiriyor. Feraceler daha ağır kışın tercih edilmesine ise de bayanların yazlık giysi gardırobunda hem kendine durum buluyor.

ferace7.jpgferace6.jpgferace2.jpgferace14.jpgferace3.jpgferace.jpgferace12.jpgferace9.jpgferace18.jpgferace10.jpgferace15.jpgferace13.jpgferace5.jpgferace4.jpgferace11.jpgferace17.jpgferace8.jpgferace16.jpg

2015 en güzel ferace modellerini sizler için seçtik ve en fazla kullanılan modellerden oluşan ürünlerimizi sizlere sunacağız. Feraceleri her tesettür mağazasında bulmanız mümkündür. Kolay ve kullanışlı olmasının yanında mutlak bol olmasının da dikkat ediniz. Bol olması üzerinde salaş bir görüntüye neden olmuyor. Bol olmadığı takdirde ferace giymenizin de bir anlamı olmayacaktır. Ayrıca kumaş kalitesine de dikkat ediniz. Bazı kumaşlar çok ince fakat kalitelidir. Bazı kumaşlar ince olmasının yanında kalitesi düşük olunca kolay yırtılıp, yıpranmaktadır. Fiyat konusunda ise her mağaza farklı fiyat sunduğundan dolayı sabit bir fiyat veremiyoruz. Ama genellikle pardesülerden daha ucuz olmaktadır.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
497518

Kimler Online

34 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi