Gelinlik Markaları

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Hemen hemen her kadının hayalinde bir gelinlik modeli olmakla birlikte yeni modelleri de sürekli kontrol etmekten kendini alamayan gelin adayları için bu sezonda yeni tasarımlar akıllarını karıştıracak gibi görünmektedir. Gösterişli, sade, süslü, kabarık, uçuş uçuş, allı, pullu ve daha bir çok model içinden seçim yapma şansınız olacaktır. Hayalinizdeki gelinlik ile 2015 gelinlik modasını birbiri ile örtüşür mü, fikrinizi değiştirirmisiniz açıkcası pek bilemememize rağmen biz yine de sizlere 2014 en güzel gelinlik modellerini hazırladık. Bu sezon çok mofda olacak peplum gelinlikler geçtiğimiz sezonun en hit trendlerinden biri olarak karşımıza çıkmış ve tutulmuştu. Peplum akımı hiç gelinlik modasından eksik kalır mı diye düşünen tasarımcılar klasik bir gelinlik yerine, trendlerin gelini olmak istiyorsanız sizler için çok şık tasarımları hazırladılar. Geçen sezonun trendlerinden olmakla birlikte bu sezonda moda olan dantel gelinliklerde sezona damgasını vurmayı başaracaktır. Dantelin yer almadığı bir gelinlik olamayacağını düşünenlerdenseniz mutlaka bu modelleri inceleyin deriz.

Her sezon giyim sektöründe birtakım değişiklikler meydana gelebilmektedir. Bu değişiklikler ile birlikte gelinlik modellerinde de değişiklik olmakta ve de gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. 2015 gelinlik modelleri ile birlikte birtakım yenilikler de piyasaya çıkmaktadır. Bu sezonda kış mevsiminde gelin olacak adaylara yönelik olarak uzun kollu gelinlikler oldukça moda olmaya devam etmektedir. Dantel detayının da eksik olmadığı 2015 kış gelinlik modelleri arasında birbirinden şık ve de gösterişli kol detayları bulunmaktadır. Aynı zamanda uzun koldan hoşlanmayan gelin adaylarına yönelik olarak kürk modelleri de 2015 kış gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır. Straplez gelinlik modellerinde de yine inci, boncuk ve çiçek detayları hâkimiyetini sürdürmeye devam etmektedir. Bu gelinlik modellerinin üzerine tercih edilecek olan bolerolarda da yine birtakım farklılık meydana gelmektedir.

gelinlik-markalari.jpggelinlik-markalari7.jpggelinlik-markalari8.jpggelinlik-markalari9.jpggelinlik-markalari5.jpggelinlik-markalari6.jpggelinlik-markalari12.jpeggelinlik-markalari10.jpggelinlik-markalari3.jpggelinlik-markalari11.jpggelinlik-markalari2.jpggelinlik-markalari4.jpggelinlik-markalari14.jpggelinlik-markalari13.jpg

Gelinlik, genç yaşlı her bayan için özel ve anlamlı bir kıyafet olur iken 2015 yılında da pek çok yeni ve trend olacak gelinlik modelleri bayanları bekliyor olacak. Sizler için incelediğimiz 2015 gelinlik modelleri kataloglarında en çok dikkat çeken modeller arasında yer alan kuyruklu gelinlik modellerini tanıtmak ve en güzel gelinlikleri sizlere göstermek istiyoruz. Her zaman bayanlar için albenisi olan uzun kuyruklu gelinlikler bu sene de çok fazla tercih edilecek. Genç kızların tercih ettikleri uzun kuyruklu gelinlik modelleri özellikle çeşitli taş süslemeler ile dikkat çekiyor. 


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
10
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
876449

Kimler Online

99 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net