Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bizce takılar arasında en asil ve kibar duran parça kolye parçalarıdır. Çünkü her takılışında ayrı bir asalet vardır. Her zaman insanı sadelikten kurtaran ve gizli silah olan kolye özellikle gümüş kolye modelleri için de çok tercih edilmektedir. Gümüş kolye modelleri özellikle altının pahalı olmasından dolayı en çok rağbet edilen modeller arasındadır. Gümüş kolye modellerinin bir diğer özelliği ise vücutta her hangi bir alerji hissi yaratmaz ve gönül Gümüş takmasını seven bayanlara en güzel gümüş kolye modellerini sunmak istedik.

Gümüşün şıklığını sizlerde kıyafetlerinizde yaşamak istemez misiniz? Gümüş kolyeler boynunuza hareketlilik katıyor hanımlar. Özel tasarım gümüş kolyeler ile göz alıcı bir şıklık elde ediyorsunuz. İncilerin ve taşların görkemi ile bu kolyelerin tutkunu olacaksınız.

gumus-kolye-modeleri2.jpggumus-kolye-modeleri11.jpggumus-kolye-modeleri10.jpggumus-kolye-modeleri3.jpggumus-kolye-modeleri7.jpggumus-kolye-modeleri6.jpggumus-kolye-modeleri4.jpggumus-kolye-modeleri9.jpggumus-kolye-modeleri5.jpggumus-kolye-modeleri16.jpggumus-kolye-modeleri8.jpggumus-kolye-modeleri15.jpggumus-kolye-modeleri17.jpggumus-kolye-modeleri.jpggumus-kolye-modeleri12.jpeggumus-kolye-modeleri13.jpggumus-kolye-modeleri14.jpg