Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Genç kızların  nerede ise bebekliklerinden beri tek ama tek bir hayali vardır. Yalnızca bir gece için peri veya prensesler gibi olmak. Daha çok küçükken gittikleri düğünlerde bile hissettirirler bunu. Gelinin eteklerini çekiştirmek , duvağını arkadan tutmak ve gelinin etrafından bir dakika ayrılmamak gibi hareketler sergilerler . Genç kızların bu rüyasını gerçekleştirmek için tasarlanmış binlerce, on binlerce  hatta yüz binlerce gelinlik modeli var. Bunların arasında tesettürlü kızlarımız için hazırlanmış çok çeşitli ve birbirinden güzel tesettürlü gelinlik modelleri de var.

2015 tesettür gelinlik modelleri genç kızların aklını başından alıp karar vermelerini zorlaştıracak kadar güzeller olup,son derece şık modellerle karşımıza çıkıyor.Genellikle uzun kollu olması istenilen kapalı gelinlik modellerinde,ışıltılar ve pırıltılar görmek mümkün.Taşlı yada boncuklu gelinlik modellerinin yer aldığı kapalı gelinlik modelleri oldukça ihtişamlı.Yine kapalı gelinlik modellerinde kabarık etekler,uzun kuyruklar görebiliyoruz.Balık etek gelinlik modeli genç kızların en çok sevdiği gelinlik modellerinden biri.Kapalı gelinliklerde de tercih edilen balık etek formundaki gelinlikler çok şık duruyor.Tabi fiziğine güvenen bayanların bu modeli tercih etmesini tavsiye ederiz.Kapalı gelinlik modellerinde abartıdan uzak sade şifon kumaştan düz bir gelinlik modeli de tercih edebilirsiniz.Hiç bir şekilde dekolte kullanılmayan kapalı gelinliklerde Osmanlı motifleri de çok kullanılıyor.

kapali-gelinlikler15.jpgkapali-gelinlikler11.jpgkapali-gelinlikler17.jpgkapali-gelinlikler.jpgkapali-gelinlikler14.jpgkapali-gelinlikler4.jpgkapali-gelinlikler9.jpgkapali-gelinlikler7.jpgkapali-gelinlikler8.jpgkapali-gelinlikler5.jpgkapali-gelinlikler6.jpgkapali-gelinlikler10.jpgkapali-gelinlikler2.jpgkapali-gelinlikler16.jpgkapali-gelinlikler12.jpgkapali-gelinlikler13.jpgkapali-gelinlikler3.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
497430

Kimler Online

63 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi