Katlanır Cam Balkon

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz. Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir.

katlanir-cam-balkon4.jpgkatlanir-cam-balkon13.jpgkatlanir-cam-balkon.jpgkatlanir-cam-balkon15.JPGkatlanir-cam-balkon16.jpgkatlanir-cam-balkon14.jpgkatlanir-cam-balkon3.jpgkatlanir-cam-balkon11.jpgkatlanir-cam-balkon12.jpgkatlanir-cam-balkon2.jpgkatlanir-cam-balkon10.jpgkatlanir-cam-balkon8.jpgkatlanir-cam-balkon6.jpgkatlanir-cam-balkon5.jpgkatlanir-cam-balkon7.jpgkatlanir-cam-balkon9.jpg

Dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuzluklarından dolayı balkonunuzdan yararlanmanızı sağlar. cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz. VENÜS Cam balkon kapama sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
9
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
875079

Kimler Online

68 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net