Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Modifiyeli Mercedes Otomobil Resimleri günümüzde modern ve pahalı arabalar olarak adlandırılan mercedes otomobillerine modifiye yapmakta pahalıya mal oluyor haliyle :) Şu da bir gerçek mercedes otomobillerine modifiye yapmak ayrı bir hava güzellik veriyor fazla şeye gerek yok Mercedes Modifiyede bir numara olabilir. Bruno Sacco tarafından tasarlanan W124 kasa Mercedes 1984 ile 1995 yılları arasında üretildi.  Üretildiği yıldan itibaren geçen zaman içerisinde 1o’un üzerinde motor seçeneğiyle ve değişik kasa tipiyle satıldı. W124 kasa Mercedes-Benz Dünya’da milyonlarca adette satılmayı başarmış, adına fan sayfaları ve hayran kulüpleri oluşturmayı başarmıştır.

Türkiye’de de birçok kişi tarafından ilgiyle kullanılan otomobil genellikle yurt dışında modifiye işlemlerine tabi tutulmuştur. Ülkemizde de profesyonel ellerde modifiye işlemine tabi tutulan W124 kasa Mercedes-Benz araçlar da mevcuttur. Bu incelememiz restorasyon modifiye işlemi olup W124 kasa Mercedes sahibi Cancan Oto’dan Deniz Bey’in aracına konuk oluyoruz.

modifiyeli-mercedes.jpgmodifiyeli-mercedes16.jpgmodifiyeli-mercedes10.jpgmodifiyeli-mercedes4.jpgmodifiyeli-mercedes11.jpgmodifiyeli-mercedes2.jpgmodifiyeli-mercedes12.jpgmodifiyeli-mercedes3.jpgmodifiyeli-mercedes18.jpgmodifiyeli-mercedes7.jpgmodifiyeli-mercedes8.jpgmodifiyeli-mercedes14.jpgmodifiyeli-mercedes13.jpgmodifiyeli-mercedes9.jpgmodifiyeli-mercedes5.jpgmodifiyeli-mercedes15.jpgmodifiyeli-mercedes17.jpgmodifiyeli-mercedes6.jpg


Statistics

Kullanıcılar
1
Makaleler
237
Makale Görünüm Sayısı
1392230

Kimler Online

88 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi