Mutfak Tezgahları

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Mutfak tezgahları seçimi oldukça önemlidir. Seçiminiz mutfak dolabı modeliyle uyum sağlamalıdır. Ayrıca en çok kullanım burada olduğundan seçeceğiniz mutfak tezgahının kalitesine de dikkat etmek gereklidir. Kalitesiz tezgah modelleri çabuk sararır, çizilir hatta çatlayabilir. Mutfak tezgahı çeşitleri arasında Corian, Granit, Mermer ve paslanmaz çelik gelir. Granit mutfak tezgahı Mermer mutfak tezgahı Mutfak tezgahları modelleri Corain, çok yeni bir modeldir. Fakat kullanım kolaylığı, çeşitli renk seçeneği ve rahat temizlenme imkanı ile çok sık tercih edilen bir modeldir.

Zaman içinde oluşan tahribatı cilalayarak yenileyebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Granit, temizliği çok kolay olan bir modeldir. Ayrıca görünümü oldukça şıktır. Çok tercih edilen modeller arasındadır. Mermer, biraz daha özen gerektiren bir modeldir. Mermer üzerine konan sirke, limon ve şarap gibi malzemeler mermere zarar verebilir. Görünümü bozabilir. Fakat üzerinde çok rahat hamur açılabilir.

mutfak-tezgahlari14.jpgmutfak-tezgahlari9.jpgmutfak-tezgahlari.jpgmutfak-tezgahlari8.jpgmutfak-tezgahlari15.jpgmutfak-tezgahlari16.jpgmutfak-tezgahlari21.jpgmutfak-tezgahlari3.jpgmutfak-tezgahlari10.jpegmutfak-tezgahlari20.jpgmutfak-tezgahlari6.jpgmutfak-tezgahlari4.jpgmutfak-tezgahlari19.jpgmutfak-tezgahlari13.jpgmutfak-tezgahlari10.jpgmutfak-tezgahlari7.jpgmutfak-tezgahlari18.jpgmutfak-tezgahlari5.jpgmutfak-tezgahlari17.jpgmutfak-tezgahlari12.jpgmutfak-tezgahlari11.jpgmutfak-tezgahlari2.jpg

Paslanmaz çelik, yanmayan ve çatlamayan bir özelliği vardır. Evlerde de kullanılmaktadır fakat daha çok profesyonel mutfaklarda tercih edilen bir modeldir. Mutfaklarda kullanılan tezgahların niteliği ve kalitesi kullanıcılar için oldukça önemlidir. Tezgahlarda kullanılan malzemelerin artıları ve eksileri ne bilirsek tezgah seçimini daha iyi yapabiliriz. Sırayla bu ürünlerin artılarına eksilerine değinelim.


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
10
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
877879

Kimler Online

54 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net