Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Uluslararası bir marka olan ve Türkiye pazarına da giren Gaysan şık tasarımlarıyla göz dolduran mobilya markalarından. Merkezi İtalya’da olan Gaysan yemek odası takımlarıyla da öne çıkan markalardan. Şık yemek masası, sandalye, konsol tasarımlarıyla dikkat çeken Gaysan, şıklığı sadelikle birleştiriyor ve günümüzün mobilya trendini ne kadar yakından takip ettiğini böylelikle gösteriyor. Ikea Mutfak Masası Modelleri son derece modern tasarımlarda hazırlanmıştır.

Ikea Mutfak Masası Modelleri ahşap, cam, Polipropilen plastik malzemelerden üretilir. Ikea Mutfak Masası Modelleri ucuz fiyata, yüksek kalitede bulabileceğiniz modellerdir. Yıllar yılı kırılıp, bozulmayan sağlam mobilyalar üreten Ikea garantisinde masa, sandalye almak için Ikea mağazalarına gelebilirsiniz. Ikea 2014 katalogundan bu yılın moda masa sandalyelerini de görebilirsiniz. Ikea Mutfak Masası Modelleri ile dolaplarınızın modelleri, renkleri, hammaddeleri uyumlu olmalıdır. Masa seçiminde bu özellikleri dikkate almalısınız. İşte size Ikea mağazalarında en çok tercih edilen modellerden bazıları. Ikea Laver modeli: Sertleştirilmiş cam masa tablası; temizliği kolaydır. Ikea Laver modeli masa mutfak dolapları ile uyumlu olduğu takdirde çok şık görünür. Laver masa özellikleri, U110xG76xY73cm boyutundadır. 4 adet sandalyesi bulunur. 

yemek-masasi5.jpgyemek-masasi4.jpgyemek-masasi6.jpgyemek-masasi26.jpgyemek-masasi24.jpgyemek-masasi3.jpgyemek-masasi28.jpgyemek-masasi15.jpgyemek-masasi29.jpgyemek-masasi22.jpgyemek-masasi23.jpgyemek-masasi18.jpgyemek-masasi17.jpgyemek-masasi19.jpgyemek-masasi20.jpgyemek-masasi10.jpegyemek-masasi8.jpgyemek-masasi11.jpgyemek-masasi1.jpgyemek-masasi25.jpgyemek-masasi27.jpgyemek-masasi9.jpgyemek-masasi13.jpgyemek-masasi21.jpgyemek-masasi14.jpgyemek-masasi16.jpgyemek-masasi12.jpgyemek-masasi7.jpgyemek-masasi2.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495870

Kimler Online

37 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi