Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Mutfak dekorasyonunda en önemli ayrıntılardan biri olup geniş mutfakların vazgeçilmez mutfak masaları değişik ve çok kullanışlı modelleriyle bizleri memnun ediyor. Bayanların hayatlarından çıkmayacak olan mutfaklar bizler için çok önemli. Vivense mutfak masa takımlarında çoğunlukla çiçek desenlerini tercih etmiş. Birçok değişik seçenek ve alternatifler bulmanız mümkün. Yeni yapılarda artık mutfaklara biraz daha önem verilerek büyük yapılmaktadır. Tabiki mutfaklarımızın aksesuarlarından biri haline gelen mutfak masaları tamamlamaktadır uyumlu sandalyeleriyle de tamamladıktan sonra işte her şey hazır. Hanımlar sabah kahvelerini komşularıyla mutfakta içerler mutfakta vakit geçirmek isteyen hanımlar görüntüye de önem verecektir

Kahvaltıların ve ayak üstü atıştırmaların vazgeçilmezi mutfak masaları… Pratik sofra kurma gereci, sezonun gözde rengi kırmızı peşinden de ahşap ve cam geliyor tabi camın temizliği de biraz zor olsun görsel olarak şahane duruyor ama yinede patlama riski var ne kadar kullanışlı acaba ? yorumunu sizlere bırakıyorum. 

mutfak-masasi2.jpgmutfak-masasi3.jpgmutfak-masasi12.jpgmutfak-masasi7.jpgmutfak-masasi14.jpgmutfak-masasi15.jpgmutfak-masasi7.jpegmutfak-masasi9.jpgmutfak-masasi10.jpgmutfak-masasi4.jpgmutfak-masasi5.jpgmutfak-masasi8.jpgmutfak-masasi11.jpgmutfak-masasi.jpgmutfak-masasi13.jpgmutfak-masasi6.jpg

Mutfaklarda bahar havası estirecek, kalitesi ve tasarımlarıyla gözalıcı tek görünüm sunan mondi 2015 Mutfak masa ve sandalye modelleri tüketicinin beğenisine takdim edildi.. Modeller 2015 dekorasyona uygun stil renklerden meydana geliyor. Yepyeni senede mutfağınız için değişim yapmayı planlıyorsanız işe mondi mutfak masa takımlarıyla başlayabilirsiniz.Birbirinden işlek renkler, özel desenler ile süslenmiş yepyeni koleksiyon yepyeni senede akabinde sıkça bahsettirecek benzeri yaşanıyor.


Yorumlar   

0 #3 Editör 08-09-2015 17:37
Alıntılandı Evren:
Resim 16 daki mutfak masası için yardımcı olabilirseniz sevinirim fiyat nekadar bide teslim süresi istanbul içi kaç gün..

Sitemiz Tanıtım Amaçlıdır
Alıntı
0 #2 Evren 25-08-2015 20:26
Pardon resim 13 teki mutfak masası ve sandalyeleri
Alıntı
0 #1 Evren 25-08-2015 20:25
Resim 16 daki mutfak masası için yardımcı olabilirseniz sevinirim fiyat nekadar bide teslim süresi istanbul içi kaç gün..
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
33
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
607113

Kimler Online

73 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi