Mutfak Perdeleri

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Perde deyince eminim ki sizlerde çok dikkat edersiniz. Perdenin eviniz ile uyumuna çok önem verirsiniz. Bence her kadın için perdeler en dikkat ettikleri konular arasındadır. Adeta hanımlar perdeleri evlerine en uyumlu olması gereken bir aksesuar olarak görüyorlar. Bence bu fikirlerinde de haklılar. 2015 mutfak perde modelleri kadınlar için çok önem arz eden bir perde çeşididir. Çünkü mutfak kadınların ve ailenin en mutlu olduğu anlara tanıklık eder.  Modern mutfaklarda modern perdeler kullanıldığında mutfakların şıklığı tamamlanıyor.

Modern mutfak perdeleri ise, eski zamanlardaki meyve ve sebze desenli mutfak perdelerinin aksine renkli fakat daha sade modeller kullanılmaktadır. Modern perde modelleri özellikle son yıllarda çizgili ve küçük desenli modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Modern ortamlar yaratmak için modern ve şık kombinler dizayn etmelisiniz. Renk uyumları ve aksesuarların birbiri ile uyumlarına dikkat etmeli kalabalık ve aşırılıktan kaçınmalısınız. Mutfakların genellikle aydınlık olması istendiği için daha açık renk perdeler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Mutfak perdesi seçerken, mekânı daha ferah ve aydınlık göstermeye yarayan birbirinden önemli bu 6 noktayı mutlaka aklınıza getirin! Doğru perdelerle donatılmış bir mutfak; havadar, ferah, aydınlık, sıcak ve sevimli bir mekâna dönüşerek, ailenizin içerisinde bulunmaktan zevk duyduğu bir buluşma noktası hâline gelecektir!

mutfak-perdeleri17.jpgmutfak-perdeleri12.jpgmutfak-perdeleri20.jpgmutfak-perdeleri19.jpgmutfak-perdeleri5.JPGmutfak-perdeleri2.jpgmutfak-perdeleri4.jpgmutfak-perdeleri18.jpgmutfak-perdeleri3.jpgmutfak-perdeleri15.jpgmutfak-perdeleri11.jpgmutfak-perdeleri10.jpgmutfak-perdeleri16.jpgmutfak-perdeleri14.jpgmutfak-perdeleri7.jpgmutfak-perdeleri6.JPGmutfak-perdeleri13.jpgmutfak-perdeleri8.jpgmutfak-perdeleri9.jpgmutfak-perdeleri.jpg


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
10
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
877903

Kimler Online

110 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net