Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Sizlerle mutfak tezgahları ile banyo lavaboları örneklerini sunacağız. Fakat bu mutfak tezgahlarının bazılarında duvar kağıtları kullanılmıştır.O yüzden pürüzsüz bir görüntü ortaya çıkmıştır. Şunu belirtmek gerekir.Son çıkan duvar kağıtları suya ve neme karşı dayanıklı bu yüzden bu duvar kağıtlarını mutfak tezgahların da ve banyo lavaboların da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları ile tezgahlarınız da mutfak dolaplarınızda pürüzsüz bir yüzey oluşacak.Bunun yanında istediğiniz deseni de mutfak tezgahlarında kullanabilirsiniz.

Granit mutfak tezgahı, doğal taş olup parlak görünümüyle en çok tercih edilen tezgah malzemelerinden biri olmuştur. Mermerde bu parlaklığın ve şıklığın yakalanamaması, mermer mutfak tezgahı alışkanlığımız sona erdirmiştir.Modern binalarda banyo ve mutfak tezgahı olarak granit tercih edilmektedir. Granitlerde, doğal taş olan mermerler gibi pek fazla renk ve çeşide sahip değildir. Belli başlı renk ve modeller arasında seçim yapılmasını gerektirir.En çok siyah ve kahve renkleri tercih edilmektedir.

mutfak-tezgah-modelleri16.jpgmutfak-tezgah-modelleri6.jpgmutfak-tezgah-modelleri11.jpgmutfak-tezgah-modelleri.jpgmutfak-tezgah-modelleri2.jpgmutfak-tezgah-modelleri19.jpgmutfak-tezgah-modelleri17.jpgmutfak-tezgah-modelleri10.jpegmutfak-tezgah-modelleri4.jpgmutfak-tezgah-modelleri3.jpgmutfak-tezgah-modelleri5.jpgmutfak-tezgah-modelleri7.jpgmutfak-tezgah-modelleri15.jpgmutfak-tezgah-modelleri12.jpgmutfak-tezgah-modelleri18.jpgmutfak-tezgah-modelleri9.jpgmutfak-tezgah-modelleri8.jpgmutfak-tezgah-modelleri14.jpgmutfak-tezgah-modelleri13.jpg

Granitlerde ek yerleri belli olur.Bu nedenle özellikler uzun olan mutfak tezgahlarında tek parçadan üretilmesine dikkat edilir. Piyasada bulunan granitlerin büyük çoğunluğu yerli granit, italyan graniti ve yer kaplamalarında kullanılan çin graniti olarak tesnif edilebilir. Çin graniti neredeyse fayans fiyatlarına satılırken, İtialya ve Türkiye menşeeli granitler fiyatlıdır.Türkiye’de mermer fiyatları Granit fiyatlarının bir hayli altındadır. Avrupa ülkelerinde bu durum tam tersine olup Granit fiyatları Mermer fiyatlarına göre daha ucuzdur. Avrupa ülkelerinde Mermer özellikle zemin kaplamalarına çokça tercih edilen bir üründür. 


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495930

Kimler Online

33 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi