Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Tekbir 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonunda Osmanlı döneminde değerli kumaş ve mücevherlerin satıldığı bedestenlerden esinlendi Tekbir giyim 2015 ilkbahar yaz modelleri tekbir mağazalarında satışa sunuldu. Canlı renklerin hakim olduğu yeni tesettür giyim modellerinde beyazın duru etkisi ve kırmızının çarpıcılığı ön planda. Her yeni sezon koleksiyonundaki ürün sayısını arttıran tekbir çeşitlilik ve zenginlik barındırıyor. Muhafazakar giyinmeyi tercih eden bayanlar, giyim konusunda modayı da yakından takip ediyorlar. Bir moda sektörü haline gelen bu tarz giyim, ünlü modacıların da koleksiyon hazırlamasına sebep olmuştur.

Tesettür giyim modası, dantellerin, boncukların, pulların ve payetlerin kullanılması ile de gelişmiştir. Günlük kullanılan kıyafetlerin yanı sıra, özel günlerde ve gecelerde de kullanılan giysilerin zenginliği göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra, birçok renk alternatiflerinin de kullanılması sayesinde, kıyafetler göz alıcı olmaya başlamıştır.

pardesu-modelleri19.jpgpardesu-modelleri2.jpgpardesu-modelleri24.jpgpardesu-modelleri11.jpgpardesu-modelleri12.jpgpardesu-modelleri17.jpgpardesu-modelleri.jpgpardesu-modelleri7.jpgpardesu-modelleri6.jpgpardesu-modelleri5.jpgpardesu-modelleri22.jpgpardesu-modelleri16.jpgpardesu-modelleri4.jpgpardesu-modelleri3.jpgpardesu-modelleri18.jpgpardesu-modelleri21.jpgpardesu-modelleri14.jpgpardesu-modelleri23.jpgpardesu-modelleri13.jpgpardesu-modelleri20.jpgpardesu-modelleri9.jpgpardesu-modelleri8.jpgpardesu-modelleri10.jpgpardesu-modelleri15.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
497451

Kimler Online

66 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi