Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Üçüncü rengimiz beyaz. Beyaz saflığı, temizliği, masumiyeti temsil ettiği için ev dekorasyonunda olumlu etkisi vardır. Beyaz bulunduğu ortamı serin tutar ve ışığı yansıtır ve insan psikolojisinde rahatlatıcı bir etkisi vardır. Diğer renklerle birlikte kullanıldığı zaman, kullanıldığı renğin güçünü arttırır ve enerji sistemini dengeler. Ayrıca dekorasyon stilinizde yepyeni harikalar oluşturur. Siyah ve beyazın uyumu herzaman muhteşem olmuştur. Siyah  modern ve şık salon dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olsa gerek.Minimal tarzda döşenmiş, mavi renkle  huzur verici bir ortam yaratılmış.

Sade ev tasarımından hoşlananlar için ideal bir dizayn. Özellikle koltuk kenarındaki ayrıntı  dekoratif,  bir o kadarda pratiklik kazandırmış.

beyaz-salon-dekorasyon16.jpgbeyaz-salon-dekorasyon25.jpgbeyaz-salon-dekorasyon3.jpgbeyaz-salon-dekorasyon15.jpgbeyaz-salon-dekorasyon21.jpgbeyaz-salon-dekorasyon4.jpgbeyaz-salon-dekorasyon27.jpgbeyaz-salon-dekorasyon2.jpgbeyaz-salon-dekorasyon6.jpgbeyaz-salon-dekorasyon18.jpgbeyaz-salon-dekorasyon11.jpgbeyaz-salon-dekorasyon13.jpgbeyaz-salon-dekorasyon19.jpgbeyaz-salon-dekorasyon7.jpgbeyaz-salon-dekorasyon5.jpgbeyaz-salon-dekorasyon17.jpgbeyaz-salon-dekorasyon12.jpgbeyaz-salon-dekorasyon14.jpgbeyaz-salon-dekorasyon23.jpgbeyaz-salon-dekorasyon8.jpgbeyaz-salon-dekorasyon1.jpgbeyaz-salon-dekorasyon24.jpgbeyaz-salon-dekorasyon10.jpgbeyaz-salon-dekorasyon26.jpgbeyaz-salon-dekorasyon22.pngbeyaz-salon-dekorasyon20.jpgbeyaz-salon-dekorasyon9.jpg


Statistics

Kullanıcılar
1
Makaleler
237
Makale Görünüm Sayısı
1379599

Kimler Online

98 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi