Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dördüncü rengimiz siyah. Siyah renk karanlık, kötülük, suçu düşündürür. Bunun yanı sıra sadakat,  bilgelik,  sebat, güvenilirlik, güç ile ilişkilendirildiği için birçok insanın vazgeçilmez renktir dekorasyonda. Siyah rengi doğru kullandığınız zaman olumlu etkiler alabilirsiniz.  Ev dekorasyonunda beyaz renk ile yumuşatıp kırmızı renk ile de hareketlendirerek şık mekânlar elde edebilirsiniz.Siyah salon dekorasyonunda kullandığınız beyaz sehva veya aksesuar ortamın havasını yumuşatacaktır.

Beyaz ve gri koltuk uyumu, salonunuzun havasını değiştirecektir.Gri yerine daha açık tonlar kullanılsa oda bu kadar kasvetli durmazdı . Siz ne dersiniz? Salon dekorunuzun vazgeçilmezi puflar, mekanıa her zaman  hareket kazanrır.

siyah-salon-dekorasyon6.jpgsiyah-salon-dekorasyon5.jpgsiyah-salon-dekorasyon18.jpgsiyah-salon-dekorasyon15.jpgsiyah-salon-dekorasyon4.jpgsiyah-salon-dekorasyon20.jpgsiyah-salon-dekorasyon16.jpgsiyah-salon-dekorasyon11.jpgsiyah-salon-dekorasyon12.jpgsiyah-salon-dekorasyon9.jpgsiyah-salon-dekorasyon22.jpgsiyah-salon-dekorasyon21.jpgsiyah-salon-dekorasyon14.jpgsiyah-salon-dekorasyon8.jpgsiyah-salon-dekorasyon10.jpgsiyah-salon-dekorasyon24.jpgsiyah-salon-dekorasyon.jpgsiyah-salon-dekorasyon23.jpgsiyah-salon-dekorasyon7.jpgsiyah-salon-dekorasyon19.jpgsiyah-salon-dekorasyon17.jpgsiyah-salon-dekorasyon2.jpgsiyah-salon-dekorasyon3.jpegsiyah-salon-dekorasyon13.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
36
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
612893

Kimler Online

122 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi