Salon Tavan Modelleri

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Evin en dolu, en rağbet gören ve en şık alanlardan birini salonlar kapsar. Aile ile arkadaşlar ile muhabbet ederken genellikle salonlarda vakit harcarız. Yemek saatlerinde de yine salonlarda bir araya geliriz. Salon tasarımı bu denli göreve sahipken ona önem vermemek, acımasızca olur.

Etkileyici, şık ve estetik görünümü ile cezbeden, büyüleyen bir salon tasarım modeline ihtiyacınız var. Sizler için birbirinden güzel salon tasarımı örneklerini bir araya getirdik. Ufak bilgiler ve tüyolar verdikten sonra bu salon tasarımları  üzerinde durabiliriz. 

salon-tavan-modelleri28.jpgsalon-tavan-modelleri6.jpgsalon-tavan-modelleri7.jpgsalon-tavan-modelleri.jpgsalon-tavan-modelleri4.jpgsalon-tavan-modelleri5.jpgsalon-tavan-modelleri9.jpgsalon-tavan-modelleri8.pngsalon-tavan-modelleri15.jpgsalon-tavan-modelleri2.jpgsalon-tavan-modelleri26.jpgsalon-tavan-modelleri24.jpgsalon-tavan-modelleri3.jpgsalon-tavan-modelleri10.jpgsalon-tavan-modelleri14.jpgsalon-tavan-modelleri12.jpgsalon-tavan-modelleri16.jpgsalon-tavan-modelleri20.jpgsalon-tavan-modelleri23.jpgsalon-tavan-modelleri17.jpgsalon-tavan-modelleri29.jpgsalon-tavan-modelleri22.jpgsalon-tavan-modelleri27.jpgsalon-tavan-modelleri13.jpgsalon-tavan-modelleri18.jpgsalon-tavan-modelleri19.jpgsalon-tavan-modelleri11.jpgsalon-tavan-modelleri21.jpgsalon-tavan-modelleri25.jpg

Modern ve klasik dekorasyon stili başta olmak üzere birçok dekorasyon tarzına uygun salon asma tavan modelleri içerisinden kabartma ve işlemeli olanları tercih edecekseniz salonlarınızda geleneksel stil dekorasyon oluşturmalı ve ihtişamlı mekanlar yaratmaya hazır olmalısınız. Kornişlerinizi ve odanızın dört bir cephesini kapatacak şekilde uygulanan bir kartonpiyer uygulaması ile birleştireceğiniz asma tavanlarınızı şık bir avize ile tamamlamanız uygun olacaktır. 

Yaşam alanlarınızda çarpıcı bir etki yaratmak istiyorsanız, tavanlarınızda sıra dışı uygulamalar yapabilirsiniz. Genellikle en az düşünülen yer olan tavanlar, eşsiz tasarımlarla mekânı bambaşka bir hale getirebiliyor. Bugüne kadar unutulmuş, üzerinde sadece avizelerin olduğu tavanları bir tuval gibi kullanabilirsiniz.


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
9
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
875169

Kimler Online

222 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net