Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Her genç kızın hayali beyaz bir gelinlik giymektir.’’ Sözünü oldukça sık duyarız. Bunun yanında genç kızlar en mutlu oldukları günde en güzel gelin olmayı da hayal ederler. Bunun içinde düğüne hazırlık aşamasında çok fazla kararsızlık yaşarlar. Bu zamanlarda etraftan da pek çok tavsiye gelir. Fakat önemli olan gelin adayının zevkine ve tarzına uygun olan gelinliği içine sinerek seçmesidir. Düğün gününde gözlerin üzerinde olmasını isteyen genç gelin adayları gelinlik seçiminde çok titiz davranır. Her gelin adayı düğününde bir inci gibi parlamak ister. Bazı gelin adayları bunu parlak taşlar kullanarak kolaylaştırabilir.

2015 taşlı gelinlik modelleri; düğünde parlamak isteyen gelinlerin gözdesidir. Türkiye’de taşlı gelinlik modelleri diğer modellerden daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise gerek geleneklerimiz gerekse hanımların taşlara olan düşkünlüğü olarak söylenebilir. Bu yılın taşlı gelinlik modelleri oldukça şık tasarlanmış, zarif bir görüntü oluşturuyor. Taşlı gelinlikler ile yılın gelini seçmeniz mümkün olabilirGelinlik alırken özellikle beğendikleri modeller arasında bazı modeller vardır. Bayanların en çok beğendiği modeller arasında yerini alan taşlı kabarık gelinlik modelleri sizin de dikkatinizi çekmektedir. Bu güzel görünen gelinlik modelleri ile çok daha güzel bir gelin olacağınız gerçektir. Gelinlik almak için çok fazla model olduğu düşünülerek sizin de almak istediğiniz modeller arasında bu taşlı modeller yer almalıdır.

tasli-gelinlik12.jpgtasli-gelinlik9.jpgtasli-gelinlik10.jpgtasli-gelinlik13.jpgtasli-gelinlik4.jpgtasli-gelinlik11.jpgtasli-gelinlik3.jpgtasli-gelinlik6.jpgtasli-gelinlik7.jpgtasli-gelinlik.jpgtasli-gelinlik5.jpgtasli-gelinlik2.jpgtasli-gelinlik8.jpg

Damadın göreceği en güzel gelin olmak için yapmanız gereken. Model çeşitleri arasında ise; kabarık kuyruklu, prenses model, göğüs detaylı ve dekolteli, sırt dekolteli, düşük omuzlu ve straplez gibi çeşitler sıralanabilmektedir. Ayrıca; duvaklarında taş detayı kullanılan gelinlik modellerinde, genellikle, straplez modeller tercih edilmektedir.


Statistics

Kullanıcılar
1
Makaleler
237
Makale Görünüm Sayısı
1393197

Kimler Online

26 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi