Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Tek taşı biz genelde karşı taraftan alırız. Tek taş bir mesaj taşır aslında . Tek taş pırlanta hediye edilen kişiye , sonsuza dek benim için sadece sen varsın mesajını verir. Tek taş pırlantanın verdiği mesajından dolayı genelde erkekler evlilik teklifi ederken tek taş pırlantayı tercih ederler. Bu yüzük uzun yıllar boyunca anısı ile birlikte saklanır ve ikinci üçüncü nesillere hatıra olarak aktarabilen bir yüzüktür.

Tek taş pırlanta fiyatları 500 liradan başlayıp 5000 6000 liraya kadar çıkabilmektedir. Bütçenize uygun tek taş pırlantayı seçkin kuyumculardan alabilirsiniz. Hayata atacacağınız büyük adımlarda sizi yalnız bırakmayacak hediyeler keşfedin.  Sevgililer günün kutlu olsun… ve daha birçok özel günlerin vazgeçilmez ve en anlamlı hediyesi Tek taş yüzük modelleri 2015 beyler tarafında tercih edilen ve bayanları en çok sevindiren ve özel kılan hediyeler arasında olmaya devam ediyor.  

tek-tas-yuzuk15.jpgtek-tas-yuzuk8.jpgtek-tas-yuzuk26.jpgtek-tas-yuzuk3.jpgtek-tas-yuzuk25.jpgtek-tas-yuzuk17.jpgtek-tas-yuzuk5.jpgtek-tas-yuzuk2.jpgtek-tas-yuzuk23.JPGtek-tas-yuzuk12.jpgtek-tas-yuzuk18.jpgtek-tas-yuzuk9.jpgtek-tas-yuzuk19.JPGtek-tas-yuzuk11.jpgtek-tas-yuzuk20.jpgtek-tas-yuzuk10.jpgtek-tas-yuzuk16.jpgtek-tas-yuzuk22.jpgtek-tas-yuzuk21.jpgtek-tas-yuzuk14.jpgtek-tas-yuzuk4.jpgtek-tas-yuzuk13.jpgtek-tas-yuzuk6.jpgtek-tas-yuzuk24.jpgtek-tas-yuzuk.jpgtek-tas-yuzuk7.jpg

Hanımlar, şimdi damadı zorlama zamanı, şu kadarcık bir şeye değersiniz ne de olsa :) Birbirinden güzel bu Tek Taş Yüzüklerin bize fiyatını sormayın sakın çünkü biz de bilmiyoruz gezinirken nette çok beğendik ve sizlerle paylaşalım dedik.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495861

Kimler Online

29 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi