Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Yazlık tesettür abiye modelleri seçiminde elbisenizi giyeceğiniz yer ve mekan önemli bir kriterdir.Örneğin gideceğiniz yer düğün ise koyu abiyeler tercih edilebilir.Yazın her ne kadar cıvıl cıvıl ve açık renkler hakim olsada gideceğiniz yer bir düğün yada gece daveti ise daha koyu abiyeleri tercih etmeniz daha isabetli karar olacaktır.Eskiye nazaran ünlü tesettür markalara ait tesettür ruhunu yansıtan ve modern bir çok tesettür abiye modelleri bulabilirsiniz. Mezuniyet gecelerinde daha çok pırıltılı, pullu, taşlı abiyeler tercih edilir.Payetli, pullu abiye modellerinin yanı sıra pelerinli tesettür mezuniyet kıyafetleri 2016 sezonunda çok tercih edilmesi bekleniyor.Eğer pullu, ışıltılı abiyelerden bıktıysanız daha sade abiye modeli seçerek bu modeli şık bir pelerin ile tamamlayabilirsiniz.Mezuniyet gecenizi böylelikle bir prenses gibi geçirebilirsiniz.

Genç kapalı hanımlar için tasarlanan abiyelerde renk ve modellerde sınırlama yapılmıyor. Eskilerden kalma bir söz olarak bilinen “gençlere her şey yakışır” diyebiliriz. 2016 genç tesettür giyim modasında trend renkler nedir derseniz bunlara örnek mint rengi, bordolar, uçuk pembe ve somon renkleri diyebiliriz.Zevkler ve renkler tartışılmaz olduğu için renk seçeneğini tarzınıza göre seçebilirsiniz. Tesettür Giyim Kabini, kapalı hanımlara özel ve yaz aylarında en çok tercih edilen tesettür abiye elbise modellerini derlemeye devam ediyor.Yeni sezonun tesettür giyim modasına ait birbirinden özel ve şık yazlık tesettür abiye modelleri bu senede göz dolduruyor.Renkli cıvıl cıvıl abiyelerde taşlı pullu abiye modellerine kadar bir çok seçenek arasında kolay karar veremiyorsanız seçiminizde size vereceğimiz bu yardımcı püf noktalarını kaçırmamanızı öneririz. Gelişmiş moda anlayışı içinde oldukça başarılı ve ideal bir şekilde karşımıza çıkan modeller, hepimizi en etkili şekilde büyülüyorlar. Özellikle kapalı giyim tercihi olan bayanların beklentilerini uygun olarak tasarlanan tesettür abiye modelleri her bakımdan şıklık yarışını en ideal şekilde yapmanızı sağlamaktadırlar. Bu tarz kıyafetler hem rahat, hem tercih edilen tarz uygun hem de şık olmak gibi birçok özelliği taşımaları gerekir. Bu neden ile de tasarımcılar tüm modelleri bu beklentiler doğrultusunda tasarlarlar.

tesetturlu-abiye22.jpgtesetturlu-abiye5.jpgtesetturlu-abiye19.jpgtesetturlu-abiye17.jpgtesetturlu-abiye9.jpgtesetturlu-abiye6.jpgtesetturlu-abiye18.jpgtesetturlu-abiye21.jpgtesetturlu-abiye3.jpgtesetturlu-abiye14.jpgtesetturlu-abiye8.jpgtesetturlu-abiye20.jpgtesetturlu-abiye15.jpgtesetturlu-abiye10.jpgtesetturlu-abiye11.jpgtesetturlu-abiye7.jpgtesetturlu-abiye13.jpgtesetturlu-abiye12.JPGtesetturlu-abiye.jpgtesetturlu-abiye16.jpgtesetturlu-abiye4.jpgtesetturlu-abiye24.jpgtesetturlu-abiye2.jpgtesetturlu-abiye23.jpg


Statistics

Kullanıcılar
1
Makaleler
237
Makale Görünüm Sayısı
1393406

Kimler Online

84 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi