Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Genç kızların nerede ise çocukluklarından beri hayallerini süsleyen gelin olmak gelinlere hayranlıkla bakmak ne güzel ne kadar tertemiz bir hayal tüm umutları mutlu bir yuva kurmak sevdiğine kavuşmak değilmidir. Dileriz ki tüm sevenler sevdiklerine kavuşsun herkes mutlu olsun.Genç kızlarımızın bu hayallerini süsleyen binlerce gelinlik modellerinden bu gün.Tesettür gelinliği tercih eden genç kızlarımıza (2015) Tesettür gelinlik modellerinden bir kac örnek sunmak istedik.

Tesettür ,örtünmek anlamında islam dini terimidir. İslam dünyasında pek cok kadınların kıyafetleri ile ilğili kullanılan bir terimdir.Tesettür ve baş örtüsü insan istek ve arzu ve iradesiyle yapılan bir davranışdır.Arapça setr (s-t-r) ‘’örtmek’’ tesettür ise örtünmek anlamına gelir. Dikimi ve tasarımı oldukça zor olan tesettürlü gelinlikler 2014 – 2015 yılında etek ve duvak tasarımları ile zirve yapmış ve genç kızların beklentilerine yüksek oranda cevap vererek seçeneklerini oldukça çoğaltmıştır. Rüya gibi bir gece için her şeyin düşünüldüğü tesettürlü gelinlik modelleri aynı zamanda kemerli, volanlı ve altın – gümüş işlemi stillerde her zevke hitap edebilecek şekilde tasarlanmış.

tesetturlu-gelinlik-modelleri17.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri8.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri15.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri3.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri18.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri12.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri7.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri16.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri4.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri2.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri13.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri5.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri20.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri10.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri11.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri6.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri19.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri9.jpgtesetturlu-gelinlik-modelleri14.jpg


Galeriden inceleyerek sevdiğiniz parçaları bir araya getirip kendi rüyanız olan gelinliği de tasarlayabilirsiniz. Bembeyaz , kuyruğu aşka uzanan , zarif bir gelinliği üzerinde görmek her genç kızın rüyasını süsler. Sevdiği insanla ömrünü birleştireceği günde , akıllardan uzun süre çıkmayacak bir gelinlik ister. Bu rüya gelinliği bulmak tesettürlü bayanlar için hazır olarak bulmak epeyce zordur. Ama güçlü bir modaeviyle hayal ettiği gelinliği diktirerek herkes rüyasına kavuşabilir. Yeni 2015 Model Kapalı Tesettür Gelinlik Modelleri. 2015 yılında tesettür gelinlik dünyasında çok güzel modeller çıktı. Birçok ünlü markanın harika modellerini sizler için seçtik. Duvağı, çiçeği ile beraber bu gelinlikler bir harika. Tesettürlü bayanlarımız için birbirinden şık modeller yer alıyor. Bu modern tesettür gelinlik modelleri ile çok güzel ve çok şık olacağınızdan emin olabilirsiniz. Şim modellere göz atabilirsiniz.


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
10
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
876462

Kimler Online

130 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net