Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Perde deyince akla gelen öncü markalardan biri olan taç her sezon olduğu gibi bu sezonda kendini yenilemeye devam ediyor. Perde dışında nevresimden takıma kadar birçok ürünü olan taç marka olarak hanımların gözdesi, Birçok çeşidi bulunan taç ev dışında ofis iş yerlerinizin de gözdesi çünkü taç perdeler sadece tülden oluşmuyor. Zebra kumaş ve stor perdelerinde bulunduğu taç evinize ofisinize işyerinize farklı bir hava katıyor. Perdelerinizi evin dekorasyonuna rengine uygun bir şekilde alarak diktirerek çok şık hale getirebilirsiniz taç mağazalarında her zevke eve uygun alternatifler renkler mevcut Bütçeyi aman aman uçuk fiyatlarla da zorlamayan taç verdiğiniz paraya değiyor. Yatak Odası Perde Modelleri

Kusursuz planlamarın vazgeçilmezi olarak değerlendirilen yatak odası perde modelleri aracılığı ile mekanınızın otantik bir hal almasına imkan tanıyabilirsiniz. Şık ve ferah  oda platformuna ev sahipliği yapmak isteyenlerdenseniz toz pembe, bebek mavisi ve kırık beyaz tonlarından faydalanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen çiçek figürlü mobilya kullanımını da ön plana çıkarabilirsiniz. “Perde evin gelinliğidir” diye meşhur bir tanım vardır. Perdeler evinizin hem içeri hem dışarı açılan kapıları gibidir. Evinizin tamamlayıcı en önemli aksesuarı perdelersir. Yatak odası perdesi diğer perdelerden daha farklıdır. Sadece güneş ışıklarını odamızdan uzak tutmak için değil evimizin en mahremiyet bölgesini gizlemesidir.  

yatak-odasi-perdeleri7.jpgyatak-odasi-perdeleri13.jpgyatak-odasi-perdeleri6.jpgyatak-odasi-perdeleri10.JPGyatak-odasi-perdeleri16.jpgyatak-odasi-perdeleri4.jpgyatak-odasi-perdeleri14.jpgyatak-odasi-perdeleri8.jpgyatak-odasi-perdeleri17.jpgyatak-odasi-perdeleri12.jpgyatak-odasi-perdeleri.jpgyatak-odasi-perdeleri5.jpgyatak-odasi-perdeleri18.jpgyatak-odasi-perdeleri9.JPGyatak-odasi-perdeleri2.jpgyatak-odasi-perdeleri15.jpgyatak-odasi-perdeleri11.jpgyatak-odasi-perdeleri3.jpg

Yatak odası perde seçimi yaparken, seçeceğimiz perdenin odamızdaki renklerle uyumlu olması, yatak odasındaki diğer objeleri ile birbirini tamamlamalıdır. Evlerin tamamlayıcısı niteliğinde olan perdeler her odanın vazgeçilmezidir. Odanın rengine ve mobilya desenine göre uyarlayabileceğiniz perdelerde pek çok model bulunmaktadır. Özellikle eşlerin ve çiftlerin yatak odalarındaki perdeler bir ayrı önem taşımaktadır. Yatak odası için perde seçerken nelere dikkat edilmelidir? Yatak odası perdesi seçimi, özellikle uykusu hafif olanlar için önemli bir konudur. 

Yatak odanız çok büyük değilse, pencere genişliğinde perdeler kullanın. Bu sayede alanı daha geniş göstermiş olacaksınız. İçerinin görünmemesi de bu alanlarda önem taşır, bu yüzden perdede geçirgenlik önemlidir.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
497418

Kimler Online

54 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi