Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yatak odasını tasarlarken büyük bir odada karmaşa yaşabileceğiniz gibi, Küçük odalarda herşey olmasına rağmen ferahlık ve genişlik sağlayabilirsiniz. Özellikle günümüzde stüdyo dairelerin arttığı ve şehir içinde daire metrekare alanlarının küçüldüğünü düşünürsek yatak odası ve diğer odaların tasarımı, modeli, dekorasyonu için özel projelendirme yapmak gerektiğini çıkartabiliriz. Dinlenmenin mekânı olan bu odalarda önemsenmesi gereken ilk nokta sadeliktir.

Daha dingin bir gece geçirmek ve bir sonraki güne en iyi şekilde hazırlanmak isteyen bireylerin yatak odası tasarımları sadelik ve konfor üzerine kurulmalıdır. Gözleri yoracak hiçbir ayrıntıya yer verilmemesi gereken bu odalarda aynı zamanda gereksiz aksesuar kullanmaktan kaçınmak ve aydınlatmayı mümkünse tavandan değil bel hizasından yapmak gerekir. İlk olarak yatak odasında kullanılacak duvar renklerinden bahsedelim.

yatak-odasi-tasarimlari11.jpgyatak-odasi-tasarimlari8.jpgyatak-odasi-tasarimlari.jpgyatak-odasi-tasarimlari12.jpgyatak-odasi-tasarimlari7.jpgyatak-odasi-tasarimlari3.jpgyatak-odasi-tasarimlari13.jpgyatak-odasi-tasarimlari10.jpgyatak-odasi-tasarimlari4.jpgyatak-odasi-tasarimlari16.jpgyatak-odasi-tasarimlari18.jpgyatak-odasi-tasarimlari2.Jpegyatak-odasi-tasarimlari14.jpgyatak-odasi-tasarimlari9.Jpegyatak-odasi-tasarimlari5.jpgyatak-odasi-tasarimlari6.jpgyatak-odasi-tasarimlari15.Jpegyatak-odasi-tasarimlari17.jpgyatak-odasi-tasarimlari19.jpgyatak-odasi-tasarimlari10.Jpeg

Kullanım amacına göre veya yatak odasının boyutuna göre renk seçimi değişebilir ama genel olarak mor ve lila tonları yatak odaları için uygun bir tercih olacaktır. Ayrıca yatak odalarında daha yumuşak ve pastel tonlarında ki renkleri seçmeye özen göstermelisiniz. Çünkü yatak odaları genellikle dinlendiğimiz, günün stresini attığımız odalar olduğundan dolayı, burada daha sakin ve huzurlu olmak bizim için en önemlisidir. Bunu da düşünerek yatak odası tasarımı için mavinin ve yeşilin huzur veren tonlarını da kullanabilirsiniz.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495885

Kimler Online

50 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi