Yeni Nesil Yazar Kasa

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Günümüzde işletmecilerin en çok merak ettiği sorulardan biri yeni nesil yazar kasa pos cihazlarının ne zaman zorunlu olacağı. 1 Ekim 2014 günü tarihi itibariyle kapıda tahsilat yapan işletmelerde zorunlu olan akıllı yazar kasa pos cihazları tüm işletmelerde zorunlu hale gelecek. e- fatura uygulaması gibi geleneksel muhasebe sisteminden e-defter, e-kayıt, e-sevk sistemi gibi daha küresel ve dijital bir sisteme geçmek ve yine yeni nesil yazarkasa uygulaması adapte olmak –Her hâlükârda tebliğde kademeli bir geçiş söz konusu ve zorunluluk getirilen kesim iki satır olsa da- bir çaba ve uygulama bütünü gerektirecek ve uygulama gereklerini yerine getirmeyi gündeme taşıyacaktır. 

 

Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz uygulamasına ilişkin yaklaşık olarak bir yıldan beri gündemde olması, birçok soruya muhatap kalmamız, hani bende bu konuda bir şeyler yazayım gayretinde de değilken konuyu makaleye çevirmeyi zorunlu kıldı.

yeni-nesil-yazar-kasa3.jpgyeni-nesil-yazar-kasa7.jpgyeni-nesil-yazar-kasa.jpgyeni-nesil-yazar-kasa6.jpgyeni-nesil-yazar-kasa10.jpgyeni-nesil-yazar-kasa11.jpgyeni-nesil-yazar-kasa9.jpgyeni-nesil-yazar-kasa8.jpgyeni-nesil-yazar-kasa5.jpgyeni-nesil-yazar-kasa4.jpgyeni-nesil-yazar-kasa2.jpg


Son Eklenenler

25 Kasım 2018
23 Eylül 2015
22 Eylül 2015
15 Eylül 2015

Statistics

Kullanıcılar
10
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
876567

Kimler Online

125 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2020 AnindabuL.net