Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Günümüzde işletmecilerin en çok merak ettiği sorulardan biri yeni nesil yazar kasa pos cihazlarının ne zaman zorunlu olacağı. 1 Ekim 2014 günü tarihi itibariyle kapıda tahsilat yapan işletmelerde zorunlu olan akıllı yazar kasa pos cihazları tüm işletmelerde zorunlu hale gelecek. e- fatura uygulaması gibi geleneksel muhasebe sisteminden e-defter, e-kayıt, e-sevk sistemi gibi daha küresel ve dijital bir sisteme geçmek ve yine yeni nesil yazarkasa uygulaması adapte olmak –Her hâlükârda tebliğde kademeli bir geçiş söz konusu ve zorunluluk getirilen kesim iki satır olsa da- bir çaba ve uygulama bütünü gerektirecek ve uygulama gereklerini yerine getirmeyi gündeme taşıyacaktır. 

 

Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz uygulamasına ilişkin yaklaşık olarak bir yıldan beri gündemde olması, birçok soruya muhatap kalmamız, hani bende bu konuda bir şeyler yazayım gayretinde de değilken konuyu makaleye çevirmeyi zorunlu kıldı.

yeni-nesil-yazar-kasa3.jpgyeni-nesil-yazar-kasa7.jpgyeni-nesil-yazar-kasa.jpgyeni-nesil-yazar-kasa6.jpgyeni-nesil-yazar-kasa10.jpgyeni-nesil-yazar-kasa11.jpgyeni-nesil-yazar-kasa9.jpgyeni-nesil-yazar-kasa8.jpgyeni-nesil-yazar-kasa5.jpgyeni-nesil-yazar-kasa4.jpgyeni-nesil-yazar-kasa2.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
29
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
495945

Kimler Online

18 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi