Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

2015 Yeni sezon tesettür giyim modası birbirinden şık ve tarz kıyafetlerin bulunduğu bu sezon bu tarz giyinen bayanların şıklıklarını konuşturacakları bir sezonun esintilerini sizlere sunacaktır. Bu sezon tesettür giyimin öncüleri tunikler olarak dikkat çekerken renk renk ve her desenden tunik bayanların ilgisini çekecektir. Pardesü, panço ve yarım pardesüler hanımlar tarafından ilgiyle kullanılırken öne çıkan asimetrik tunikler, kemer detayları ile güçlendiriliyor.

İsteğe göre altına pantolon yada etek giyebileceğiniz gibi sizlerin kıyafet seçimlerinizde yer alacaktır. Tesettür giyimin bir parçası olan pantolon çok daha fazla tercih edilen parçalardan biri olacaktır.

yeni-sezon-tesettur-giyim12.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim11.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim15.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim9.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim18.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim5.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim4.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim13.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim8.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim17.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim10.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim7.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim14.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim3.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim16.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim6.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim2.jpg


Statistics

Kullanıcılar
1
Makaleler
237
Makale Görünüm Sayısı
1393402

Kimler Online

80 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi