Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

2015 Yeni sezon tesettür giyim modası birbirinden şık ve tarz kıyafetlerin bulunduğu bu sezon bu tarz giyinen bayanların şıklıklarını konuşturacakları bir sezonun esintilerini sizlere sunacaktır. Bu sezon tesettür giyimin öncüleri tunikler olarak dikkat çekerken renk renk ve her desenden tunik bayanların ilgisini çekecektir. Pardesü, panço ve yarım pardesüler hanımlar tarafından ilgiyle kullanılırken öne çıkan asimetrik tunikler, kemer detayları ile güçlendiriliyor.

İsteğe göre altına pantolon yada etek giyebileceğiniz gibi sizlerin kıyafet seçimlerinizde yer alacaktır. Tesettür giyimin bir parçası olan pantolon çok daha fazla tercih edilen parçalardan biri olacaktır.

yeni-sezon-tesettur-giyim12.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim11.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim15.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim9.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim18.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim5.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim4.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim13.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim8.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim17.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim10.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim7.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim14.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim3.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim16.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim6.jpgyeni-sezon-tesettur-giyim2.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Statistics

Kullanıcılar
36
Makaleler
211
Makale Görünüm Sayısı
616634

Kimler Online

63 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi